KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1997 yılından günümüze PVC Aksesuarlarının Toptan satış ve pazarlanması sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
Sektöründe tanınan ve talep edilen bir firma haline gelerek, PVC aksesuarlarına duyulan ihtiyaca en ekonomik şekilde cevap vermek için ve daha iyi hizmet vermek amacıyla 2009 yılında Berkay Pen Pvc Aks Ltd.Şti kurarak 1000 m2 alanda hizmet ve faaliyetine devam etmektedir.

Şirketimiz, yaptığı yatırımlar, yenilikçi çözümler, basit ve kolay montaj özelliği taşıyan ürünler ve bu ürünlerin kalitesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kalite kadar estetiğin de önemli olduğunu bilen, ürün ve hizmette kaliteli üründen ödün vermeyen Firmamız; zengin ürün çeşidiyle, birbirinden farklı model ve ürünlerle, sizlerin karşısındayız...

Satış ve Pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; Çift Açılım, Tek açılım İspanyoletler, Kapı kolları, Pencere Kolları, Sürme aksesuarlar, Menteşeler, Vida, Menfez, İzolasyon malzemeleri, Sineklik ve Panjur Malzemeleri, Lambriler, Kilit ve karşılıkları, İspanyolet çeşitleri, Orta kayıtlar, Güvenlik aksesuarları ve diğer tüm Pvc aksesuar çeşitlerinden oluşmaktadır.

Bizlere destek veren; VORNE markası ile sektörünün lider markası konumuna getirmiş olan İleri Kalıpçılık ve diğer güvenle çalıştığımız firmalara teşekkür ederiz.

GÜRKAY UZUNDenizli Bayii
0 258 372 25 85 / 86  
Tüm Hakları BERKAY PENCERE ve KAPI SİSTEMLERİNE'e aittir.      Mega Tasarım 2014